Перевірка об'єктів нерухомості

Перевірка історії об'єктів нерухомості, правовстановлюючих та технічних документів на майно. Вивчення та правова оцінка документації забудовників перед придбанням житла у новобудовах. Оцінка ризиків клієнта.

Участь у переговорному процесі

Участь у ділових переговорах. Визначення з правовою позицією у справі, розробка оптимальних способів придбання, продажу, оренди нерухомості. Юридичний аналіз складних проектів договорів щодо розпорядження нерухомим майном, у т.ч. складених іноземними юристами.

Розробка правових документів

Підготовка договорів купівлі-продажу, міни, дарування, ренти, управління, оренди нерухомого майна, уступки права вимоги, іпотеки. Консультування з питань укладання та виконання договорів щодо нерухомості.

Супутні правові послуги

Супровід у нотаріуса, ріелтора, допомога з оцінкою, страхуванням, дозволами, державною реєстрацією речових прав. Правова підтримка у процесі укладання договорів з банками щодо придбання нерухомого майна у кредит.

Представництво в судах

Правова допомога у цивільних справах щодо права власності на нерухоме майно, визнання недійсними, розірвання договорів. Житлові, сімейні, кредитні спори, пов'язані з нерухомістю.

Програма правового захисту майна від недобросовісних зазіхань з боку третіх осіб

Розробка індивідуальних правових схем по недопущенню можливої втрати речових прав на нерухоме майно. Захист майнових прав власників, орендарів від незаконних посягань.